www.malavoda.cz

Vítejte ……..,
Taky máte u domu,chalupy nebo na zahrádce potok a je vám líto, že si tam ta voda tak na zdařbůh teče? Chtěli byste ji nějak využít? Nebo hledáte informace o vodních turbínách či vlastní výrobě alternátoru??
Tak to jste dopluli na stránky, které se věnují využití velmi malých vodních toků, nebo chcete-li potůčků pro vlastní nekomerční účely. Na stránkách naleznete informace jak jsem postupoval při budování ostrovního systému a k jakému výsledku jsem došel.
Na jednotlivých listech naleznete informace zabývající se problematikou malé vody, vlastní výroby soustrojí vodního motoru typu Banki a alternátoru a popis kompletního zapojení automatiky.
Snad Vás tyto stránky inspirují k vlastní výrobě a realizaci využití vodního toku. Pokud nemáte potřebné zázemí pro vlastní výrobu, rád Vám s výrobou a realizací pomohu. .

A tím to všechno začalo


PS

Stránky buduji jak dovolí čas a proto prosím omluvte nekompletnost některých statí.

Veřejné FÓRUM je zde...

Máte-li zájem o přidání příspěvku do diskuze, musíte se zaregistrovat. Registrace podléhá mému schválení. Postupujte  prosím takto.
Zaregistrujte se a pošlete mi email, kde uvedete Vaše "Jméno uživatele". Heslo ani jiné osobní informace mi neposílejte. Registraci Vám obratem povolím.
Toto nekonformní opatření jsem byl nucen realizovat z důvodu vysokého počtu robotických registrací (více jak 50 denně). Email doporučuji poslat, jelikož je reálné riziko, že Vaši registraci smažu spolu s roboty. Děkuji za pochopení.

Upozornění !!
Některé výpočty , vzorce a postupy jsou pro názornost a pochopení principu zjednodušené. Informace na těchto stránkách nejsou určeny k vybudování MiVE s dodávkou el.energie do distribuční sítě. Stránky jsou určeny jako inspirace pro záměr, vybudování ostrovního systému výroby el.energie nebo jiného využití vodního zdroje. Na stránkách se nezabývám majetkoprávními vztahy ani zákony související s využíváním vodních zdrojů a toků. Za škody způsobené nepochopením, nebo protiprávním jednáním investora a realizátora nemohu ručit. Děkuji za pochopení.
Autor
Poděkování !!
Tímto bych chtěl poděkovat autorům stránek www.mve.energetika.cz a www.vawt.om2cm.sk za hodnotné konzultace při řešení některých technických a konstrukčních úskalí při realizaci.
Autor

Všechna práva vyhrazena! Publikování obsahu jen a pouze s výslovným souhlasem autora.
Copyright © 2014 www.malavoda.cz. Všechna práva vyhrazena.
Copyright © 2014 www.regulacetopeni.cz. Všechna práva vyhrazena.

 

 

 

 

 

 

 

-------